Avea Video İzle Servisine Üye Olmuşum!

Haşmet H. |

Telefonuma gelen bir mesajda video izleme servisine üyeliğiniz yapılmıştır denildi halbuki ben bu servise üye olmadım. Daha sonra gelen bir mesajda faturamın yaklaşık normalinin 2 katı olduğunu gördüm Avea müşteri hizmetlerini aradığımda videozile servisine üye olduğumu bildirdiler. Hiç haberim olmadan üye yapılmış ve yaklaşık 80 TL'lik fazla ödeme yapacağım. Bu konuda ilgili firmadan tatmin edici bir cevap alamadım. Abonelerine yardımcı olacak yerde kendi abonelerini küçük hileli mesajlarla mağdur eden bu firmadan şikayetçiyim.

Etiketler :

Mobil Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Haşmet H.
  01 Kasım
  22:54

  Wevet şikayetim sonrası firma konuyla ilgili inceleme başlattığını bildirdi ancak daha sonra alınan ücretin iadesinin yapıldığı bildirildiği halde faturamda bir düzeltme olmadı firmayla da bu konuda görüştüğüm halde bana ayrıntılı bilgi verilemedi.

 • 15 Ekim
  14:37

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Ekim
  16:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş