Avea Video İzle Servisine Uydurma Üyelik!

Mustafa P. |

Ağustos dönemi faturamın yüksek gelmesi dolayısıyla müşteri hizmetlerini aradım ve bana Avea içerik servislerini kullandığım, abone olduğumu ve bu yüzden böyle bir ücretin yansıdığını beyan ettiler ve yapabilecek bir şeyin olmadığını söylediler. İstersem şikayet oluşturabileceklerini söylediler ve Şikayet oluşturduk ancak şikayet sonucunda hiçbir şey olmadı. Bunu sineye çektikten sonra eylül ayı fatura da aynı sebepten dolayı yüksek geldi bu sefer de aynı servisi üyeliksiz olarak kullandığım için olduğunu söylediler.

Ben artık Avea' nin bunu kasıtlı olarak yaptığını düşünüyorum ve bununla alakalı olarak eğer ödemiş olduğum fazla ücretleri iade etmezlerse savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ekim
  14:08

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Ekim
  10:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş