Avea Verilen İndirim Sonlandırıldı!

Kutluhan U. |

Avea daha önce istediğim bir tarifeye geçemediğim ve yeni müşterilerine sağladığı fiyatlardaki hizmeti 10 yıllık müşterisine daha fazla fiyat talep ettiği için memnuniyetsizliğimi bildirdiğim için çözüm üretmiş bana özel indirimli bir tarife sunmuştur. Fakat geçen ay itibari ile sonlandırarak fatura fiyatını ikiye katlamıştır.

Avea çağrı merkezine durumu bildirmeme rağmen Genel merkezin tarafıma ulaşacağı bilgisi verilmiş fakat 1 ay boyunca ulaşan olmamıştır. 0554565**** numaralı hattımdan ulaşılmasını rica ederim. Aksi durumda taahhüt süresine bakmaksızın kendimin, çalışanlarım ve ailemin operatörlerini değiştireceğimi bildiririm.

Etiketler :

Bilgilendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kutluhan U.
  30 Nisan
  20:38

  Tarafıma Ulaşan Bilgilendirme Maili Müşteri Hizmetlerine Ulaşmam Şeklindedir, Benim Şikayetim Zaten Müşteri Hizmetlerine Durumu Bildirmem ve Genel Merkezden Beni Arayacakları Sözünü Almama Rağmen Aranmamamdır.

 • 05 Nisan
  13:10

  Sayın Yetkili,

  Müşterimize 01.04.2013 tarihinde konu hakkında gerekli bilgilendirmenin yer aldığı elektronik posta gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Nisan
  09:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş