Avea Vergiler Sonradan Eklenmiş!

Uşak Ups E. |

Avea esnaf tarifesine geçtim. Tüm vergiler dahil 39 TL dediler. İlk 2 ay çok güzel geçti fatura dedikleri gibi 40 TL geldi. 3. aydan itibaren 60 TL'den aşağı fatura gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda vergiler eklendiği için bu yüzden fatura yüksek geldiği söylenildi. Şu an 8. ayı geçti bu konu hakkında halen bir dönüş yapılmadı. Vergiler dahil dediniz 2 ay sonra vergileri ilave ettiniz şikayetçiyim. Sizden 1 hafta içinde dönüş yapılmaz bu konu halledilemezse Avea hatlarımı başka bir operatöre taşıyıp benden aldığınız fazla paralar içinde mahkemeyle uğraşacaksınız bilginize.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  13:01

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Ağustos
  16:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş