Avea Verdikleri İndirime Sonra Yok Dendi!

Kerem K. |

19.08.2015 tarihinde hattıma tanımlı olan paketi değiştirmek için yaklaşık 15 dakika görüştükten sonra bir pakette mutabık kaldık fakat ben biraz düşünmek için 15 dakika sonra arayacağımı ve belirttikleri paketi yeniden aradığımda da sorun olmadan alabilir miyim diye sorduğumda müşteri temsilcisi arkadaş zaten ekrana indirim kodunun girildiğini ve sorun olmayacağını görüşmemizi yeni müşteri temsilcisininde yapabileceğini belirtti. 15 dakika sonra teklif edilen paketi almak için Avea yı yeniden aradığımda yeni çıkan müşteri temsilcisine durumu anlattım fakat hata olduğunu bu sefer o indirimi veremeyeceklerini belirttiler. Uğraşmak istemiyordum ama artık hattımı değiştireceğim.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Eylül
  13:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Ağustos
  10:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş