Avea Verdiğim Evrağı Kaybetti!

Serdar Ö. |

Avea bayisine yurt dışından getirdiğim cep telefonu kaydı için teslim ettiğim vergi dairesi ödendi belgesi Avea genel müdürlüğünde kaybediliyor ve Avea bayi ise benden bu belgeyi tekrar getirmemi istiyor. Vergi dairesi ise belgeyi bu şekilde bulamayacağını tekrar para yatırmam gerektiğini söylüyor. Avea tarafından mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  16:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Serdar Ö.
  24 Aralık
  14:11

  sorun halledilmiş dendi ama telefonumun kaçak duruma düştüğüne dair mesaj geldi. Şimdi yeniden bir şikayet yazmam gerekirmi?

 • Serdar Ö.
  22 Kasım
  09:40

  Sanırım bu cevap vermek olmuyor.

 • 21 Kasım
  10:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş