Avea Verdiği Sözü Tutmadı!

Ali A. |

Ben bir sene önce faturasız hat kullanıyordum. Avea müşteri hizmetleri arayıp faturalı hatta geçerseniz seç bağlan paketlerinden 3'ünde de toplam 20 TL karşılığında fazla alabileceklerini söylemişlerdi. Bir seneden sonrada bu ücret 25 TL olacak dediler ve 4 gün önce de güncel fatura bilgime baktım 46 TL.

Tekrar müşteri hizmetlerini arayıp neden faturam bu kadar yüksek geldi dedim. Hesap kesim tarihinden önce aradığınız için indirimli paketler ücrete yansıyor. Hesap kesim tarihinde indirimler indirime konulacaktır dediler ve bu gün faturama tekrar baktım 46 TL gelmiş.

Tekrar aradım size 1 sene boyunca sunulmuş bir kampanya daha sonrasında alamıyorsunuz dediler. Avea'dan bunu beklemezdim.

Etiketler :

Bilgilendirme Kampanya/Promosyon Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Kasım
  19:37

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Ali A.
  03 Ekim
  15:29

  Kurumunuzdan 2 gün oldu geri dönüş olmadı daha

 • 02 Ekim
  08:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş