Avea Vefasızlık!

Mehmet Y. |

Yaklaşık 10 yıldır Avea abonesiyim, bu süreçte hiç hediye konuşma dakikası verilmedi, insan bir uzun yıllar birlikte olmanın hatırına bedava dakika verir, ne bileyim uygun akıllı telefon kampanyası yapar, ama yapmıyor, ya hediye verilsin ya da hattımı taşıyacağım.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Y.
  03 Temmuz
  08:02

  Reklamlarına milyonlar harcayan Avea yaşadığım yerde telefon internet hizmetini kağnı hızıyla vermekte, kendileri alkışlıyorum milletçe. Hattımı 9 Temmuz\'da taşıyacağım

 • 12 Haziran
  14:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Haziran
  17:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş