Avea ve Bitmeyen Sorunları!

Engin K. |

Avea profesyonel 600 tarifesini kullanıyorum. Fatura paket tutarım 39 tl faturam nasıl olduysa 255tl geldi. Ardından müşteri hizmetleri tarafından aranarak 1 yıl taahhüt verdiğim takdirde bu tutarda 200 tl bir indirim uygulanacağı söylendi. Bu teklif cazip geldiği için taahhüt verdim ve faturamı ödemek için sisteme girdiğimde indirimin yansımadığını gördüm. Müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda bu indirimin daha sonraki faturalarda sağlanacağını bu dönem faturamı bu şekilde ödemem gerektiği bilgisini aldım. Yanlış beyanlarla müşterilerini yanıltarak taahhüt almak suç değil de nedir?

Etiketler :

Bilgilendirme Kampanya/Promosyon Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  15:55

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Engin K.
  05 Aralık
  23:08

  Avea ya şikayetimi oluşturduğumda 48 saat içinde dönüş yapacaklarını söylediler.Ancak 72 saat oldu.Halen arayan yok.

 • 02 Aralık
  14:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş