Avea Vatandaşı Mağdur Ediyor!

Ömer A. |

Hattımı Avea'ya taşıdım aylık 1000 dk 12 ay taahhütlü. Paket bitiminden haberdar etmedikleri için görüşmelerime devam ettim. Paket bitimden sonraki ay 48 TL geldi(ödendi) neden yüksek diye sorduğumda, müşteri temsilcisinin paketiniz bitmiş indirimlerden faydalanmıyorsunuz dedi. Bende numara taşıma işini düşündüğüm ay yine 48 TL ve sonraki ay 68 TL fatura geldi.

10 gün önce 2 fatura ödenmediği için görüşmelere kapanmıştır diye bir mesaj geldi bende rahat bir şekilde görüşmelere devam ettim Vodafone üzerinden. Benim çift sim kartlı (Vodafone ve Avea) akıllı telefonum Avea'ya geçmiş ve ben kapalı olduğunu düşündüğüm halde Avea üzeriden görüşmelere devam etmiş. Bu nasıl iştir?

Etiketler :

Bilgilendirme Görüşme Fatura Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Kasım
  16:37

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Ekim
  09:14

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş