30 Ağustos 2013

Avea Vadettiği İnternet Hızını Veremiyor!

Bugün 507182*** numaralı sim kartı ile birlikte jet mobil modem satın aldım. 1 yıllık taahhütname ile aldığım internet hizmeti bana 9 megabit olarak tanıtıldı. Ancak gün boyu internet bağlantı hızım kilobitlerin üzerine çıkmadı. Elimde 1 kilobit ve 0 kilobit hızla bağlandığıma dair görsel kanıtlarım da var.

Ayrıca bu komik hıza sahip internet bağlantısı, sinir bozucu bir süreklilikle kesiliyor. Eksik ve kusurlu bir hizmet alıyorum. En kısa zamanda taahütümün iptalini ve ürünün iadesinin kabul edilmesini istiyorum. Aksi halde başta BTK kanalıyla olmak üzere çeşitli yollarla hakkımı arayacağımı şimdiden beyan ediyorum. İşi yokuşa sürmeden gerekli işlemleri başlatılmanızı rica ediyorum.

Enes 42 Okunma

Cevaplar

  • Enes 10 Haziran 2014

    Hizmetin iptali için 100 tlnin üzerinde ücret aldılar. Müşteri hizmetleri kurumsallıktan oldukça uzak ve ücret politikaları belirsiz. Ne için bu parayı ödediğimi bilmiyorum. Kusurlu hizmeti alan benim, tazminat ödeyen yine benim :) Avea'dan uzak duracağım artık. Halihazırda kullandığım telefon hattını da yakında başka operatöre taşıyacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 04.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön