Avea Uzman Sabrina Kesintisi.

Hatice T. |

Telefonuma mesaj yoluyla gelen fatura bilgilerime istinaden 444 1 500 numaralı hattı arayarak fatura detaylarımı öğrenmek istedim. Detayların bir kısmını söyledikten sonra Uzman Sabrina'ya abone olmuşsunuz 56 TL ödeme yapmalısınız denildi. Böyle bir siteye giriş yapmadığımdan eminim.

Aynı zamanda bu kesinti bu kadar basit midir? 1 TL tutarında bir alışverişte bile onlarca güvenlik sorusuyla karşı karşıya kalıyoruz. Bu işte bir usulsüzlük olduğu kanaatindeyim. Ve buradaki kayıptan operatörüm Avea'yı sorumlu tutuyorum. Kamuoyuna duyurulur...

Tarafıma geri dönüş beklemekteyim.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hatice T.
  05 Ekim
  13:44

  Merhaba,

  konu hakkında yapıcı bir açıklama beklemekteyim. İsmini dahi duymadığım siteye giriş yapmadığımdan eminim ve buna karşılık 56 TL ödeme yapmak istemiyorum. Bu haksız kazancı Avea gibi bir firma nasıl oluyor da kendine yakıştırıyor. Şu an sizinle çalışmaktan gerçekten utanıyorum. Geri dönüş yapılmadığı sürece yargı yolu ile hakkımı arayacağımı bilmenizi isterim.

 • Hatice T.
  28 Eylül
  13:24

  Merhaba,

  bana telefon ya da mesaj yolu ile gelen bir bilgilendirme olmamıştır. Bunu kanıtlayabilir misiniz?

 • 22 Eylül
  16:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.09.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Eylül
  14:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş