Avea Uzman Sabrina Hakkında!

Murat K. |

10.10.2015 tarihindeki Güncel Faturama 56 TL'lik ücret yansıtılmıştır. Konu ile ilgili internette yapmış olduğum araştırmada "uzman Sabrına" ile ilgili bir bilgiye ulaşamadım. Google gibi bir arama motorunun bile "Uzman Sabrına" dan haberi yok. Sadece Avea ile Uzman Sabrına ilgili bolca şikayet var. Müşteri hizmetlerindeki Berat bey ile görüşmemizde sağ olsun bir sürü soru sordu. Ancak telefon üzerinden sözde yapılan bir işleme Avea ödemeyi sak diye yapıyor. Müşteri Temsilcisi Berat bey "detaylardan bakabilirsiniz dedi ancak nedense Güncel detaylarda bu "uzman sabrına ile ilgili hiçbir kayıt görünmediği gibi böyle bir ücret yansıması da görünmüyor. Uzman sabrına kim Avea?

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  13:44

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Murat K.
  19 Ekim
  11:50

  Avea müşteri temsilcisi aradı. Konu ile ilgili firma ile irtibata geçildiğini ücret iadesi için ancak firmaya ulaşılamadığını söylüyor. Ne kadar komik bir durum Avea hizmet verdiği müşterisinin dolandırıcılık yaptığından ve buna aracılık ettiğinden haberi yok. Müşteri Temsilcisi Çİğdem Hanım ücretin iadesinin yapılacağını belirtti. Bu fatura döneminde göreceğiz iade edilip edilmeyeceğini Aksi halde BTK ya başvuracağım. Avea'nın dolandırıcılarla işbirliği yaptığını belirteceğim ve gerekirse suç duyurusunda bulunacağım.

 • 15 Ekim
  16:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş