Avea Uzman Sabrina Adı Altında Haksız Kazanç!

Tankut E. |

Faturama 56 TL fazla ücretlendirme yapılmış biraz araştırdım çok mağdur var Avea gibi bir firmanın böyle işler yapması kendi adına ayıp. Benim onayım olmadan benim adıma her ne olursa olsun ödeme yapmak ve bilgilendirme gereği bile duymamak ne haddinize, en kısa sürede çözüm ve haksız yere kesilen bu 56 TL'lik meblanın tarafıma iadesini talep ediyorum aksi halde hakkında suç duyurusu yapacağımı ilgililere beyan ederim. 5079011***.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ağustos
  09:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Tankut E.
  11 Ağustos
  00:58

  Faturama56 TL fazla ucretlendirme yapılmış biraz araştırdım çok mağdur var Avea gibi bir firmanın böyle işler yapması kendi adına utanç vericidir. Benim onayım olmadan benim adıma her ne olursa olsun ödeme yapmak ve bilgilendirme gereği bile duymamak ne haddinize en kısa sürede çözüm ve haksız yere kesilen bu 56 TL'lik mevlanın tarafıma geri iadesini talep ediyorum aksi halde hakkında suç duyurusu yapacağımı ilgililere beyan ederim. 5079011922

 • 08 Ağustos
  11:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş