Avea Uyuşmayan Bilgilerle Ödeme Talebi!

Yasin Ö. |

Evimize gönderilen ihbarnamede belirtilen numaranın 2007 yılında kullanıma kapatılmış olduğunu ve toplam 42, 50 ödeme yapılması gerektiği söyleniyordu avea müşteri hizmetlerini arayıp görüştüğüm de annemin kızlık soy adı uyuşmuyor ve diğer bilgilerde tutmuyordu şikayet kaydı aldılar 48 saat sonra geri dönüş yapıldı ve verilen cevap tutarın ödenmesi gerektiğiydi temsilcimize sizce mantıklı mı dedim hayır ama gelen sonuç bu dedi sizce bize ait olmayan bilgileri uyuşmayan bir faturayı ödemem sizce adil midir ?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Haziran
  17:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Mayıs
  13:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş