Avea Uygun Tarifeye Geçirmedi!

Hülya K. |

Avea kampanyasından telefon aldım. Fatura ücretim, taahhüdünüz bitti gerekçesiyle 2 katına çıkarıldı. Bende bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradığımda bana 2, 3 seçeneğim olduğu söylendi. Bunlarda en yüksek tarifeler yani telefona eklenince en az 100 TL oluyor. (sunulan tüm seçeneklerde) daha uygun bir tarifeye geçmek istediğimi söylediğimde ise bu olanaksız deniyor. Telefon almadan önce Avea sürekli beni arayarak kampanyalarımdan yararlanmamı sağlıyordu. Sonuç olarak eğer Avea'ya bağlılığınız varsa sonuna kadar bunu kullanıyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya Paket-Tarife Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  14:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Hülya K.
  16 Aralık
  13:24

  Şikayetimi bu şekilde yanıtlayan Avea kurumu beni arayarak durumumu kabullenmem gerektiğini, yapacak birşey olmadığını iletmiştir.

 • Hülya K.
  16 Aralık
  13:21

  Avea kurumu aşağıdaki şekilde şikayetimi yanıtlamıştır ancak beni arayan müşteri temsilcisi yapacak birşey olmadığını tarifede değişikliğin olamayacağını yani durumumu kabullenmem gerektiğini iletmişti. Hiç bir sonuç alamadım..

 • 13 Aralık
  09:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş