Avea Uygulama İçin Cevap Vermediğim Halde Haksız Ücret Aldı!

Muhammet Baki T. |

Uzun zamandır Avea kullanıcısıyım. Android telefonuma bir uygulama indirdim ve kurmamla birlikte Avea'dan mobil ödeme ile işleminiz başarı ile gerçekleşti diye mesaj geldi. Aynı anda 7979'dan karakter testim aboneliğinizi 4.9 TL'ye aktifleştirmek için bu mesaja evet yazarak cevap verin yazıyordu. Hiçbir mesaj atmadığım halde Avea'dan bana 4.9 TL'lık ücret yansıtıldı. Avea müşteri hizmetleri bana evet mesajı attığımı gördüklerini belirtti fakat atmadım.

Etiketler :

Mobil Ödeme Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  16:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Kasım
  15:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş