Yigit U. Teşekkür Mesajı

Telefon ile aranıp Avea'nin müşteri memnuniyeti adına fatura edilecek olan 40 TL'nin geri çekilmesi teşekkürü hak eden bir yaklaşımdı. Şikayetim dikkate alındığı için teşekkür ediyorum.

Avea Üye Olunmadan Alınan Üyelik Ücreti...

Yigit U. |

Telefonuma gelen " icradan satın al " servisine kaydım ile ilgili mesajı alır almaz Avea aradım, üyeliği benim yapmamama rağmen üyelik kaydı yaptığımı ve 40 TL ücret yansıtılacağını bildirdiler. Benim bilgim olmadan başka servislere de üye olduğumu öğrendim. Bunların iptali için aradığımda üye olduğumu ısrarla bildirmekten başka yardımları olmadı. Herhangi bir kayıt ve mesaj olarak bir kanıt olmadığı halde haksız yere ekstra bedeller yansıtılıyor ve hiçbir şekilde düzeltme yoluna gitmiyorlar. Bu haksız kazanç ve insan yanıltmaktır! Avea müşteri memnuniyeti konusunda yardımcı değil ve para onlar için daha önemli, hukuki yoldan hakkımı arayacağım. Sizler de faturalarınıza dikkat ediniz!

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  13:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Yigit U.
  28 Ağustos
  13:25

  Telefon ile aranıp Avea'nin müşteri memnuniyeti adına fatura edilecek olan 40 TL'nin geri çekilmesi teşekkürü hak eden bir yaklaşımdı. Şikayetim dikkate alındığı için teşekkür ediyorum.

 • 22 Ağustos
  09:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş