Avea Üye Oldunuz Denilip TL'lerin Düşmesi!

Çiğdem Ş. |

Kısaca özetliyorum: Kardeşimin numarasından devamlı yüklediğimiz kontörler düşüyordu. Aradım üye olmuşsunuz bilmem ne dediniz. Ama dün denemelik için yüklediğimiz 10 TL'yi geri çektiniz. Avea Müşteri Hizmetleri de sağ olsun 27.02.2013 de iptal ettiniz ama yine üye olmuş olabilirsiniz dedi.

Neyse işin özü 48 saat içinde bu kontörler geri yüklenmezse Tüketici Mahkemesine dava açacağım. Tüm konuşma kayıtları vs. hepsi elinizde zaten. Ayrıca tüm aileyi de başka hatta taşıyacağım. Ben öğrenciyken de aynı şeyi bana yapmıştınız. Daha fazla devam etmeyin.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  15:37

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Ağustos
  14:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş