31 Ağustos 2013

Avea Üye Olduğum Servislerin Detayını Vermiyor!

Ben emniyet mensubuyum ve teşkilatımızla Avea arasında imzalanan anlaşma gereği fatura bedeli 28. 00 TL olması gereken Mega paket tarifesine geçen ay geçmiş bulunmaktayım. Ancak bu fatura döneminde bana ve bir çok meslektaşıma gelen fatura 41. 50 TL.

Avea müşteri hizmetleri ile görüşme yaptığımda ise özel içerik servislerine üye olduğumu söyleniyor. Bu servisin ne olduğunu sorduğumda ise müşteri hizmetleri yetkilisi arkadaşlar insanı saf yerine koyarcasına söz konusu servisin detaylarını göremediğini söylüyor.

Oysaki müşteri hizmetleri yetkilisinin önündeki bilgisayardan herşeyi gördüğünü artık ilkokuldaki çocuklar bile biliyorlar.

Reşat 168 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 03.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön