Avea Uyarmadan Avukata Verdi.

Ahmet Ozan Ç. |

Bundan yaklaşık bir sene kadar önce ananem kendi üzerine Avea jet Fenercell paketine üye olmuş. ( Muhtemelen kuzenimin kullanması için ) Zamanla kullanılan bu hattın 2 faturasının yatırılması unutulmuş ( Toplam 85 TL) Malum insanlık hali ve ananem 78 yasında.

Fenercell müşteri hizmetleri bu borçla ilgili herhangi bir uyarı yapmamış ( Ne tebligat, ne mesaj, ne mail ) Ve dosya direk avukata verilmiş. Avukat arkadaş yine borçlu kişiye hiçbir şekilde bir bilgilendirme ve hatta tebligat bile yapmadan 85 TL'lık borcu 380 liraya çıkardıktan sonra nasıl olduysa bana ulaşarak bu borcun ödenmesi gerektiğini söyledi. Bu borçla ilgili bu zamana kadar neden bilgilendirme yapılmamıştır?

Etiketler :

Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  16:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Temmuz
  11:12

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş