Avea Uyarı Mesajı Gelmedi!

Ali Osman E. |

Ben geçen ayın 0507961**** Nolu cep telefonumu Ocak ayının 25 inde kontörlü olan hattımı Avea faturalıya çevirdim aldığım paket 500 dakika her yöne ve sınırsız internet olarak aldım toplam aylık 30 tl ödeyecektim.

Bu ay ki fatura 101,5 lt gelmiş Avea'yı aradığımda internet için sms onayı gelmeden internete girmişsiniz diye söylediler. Fakat internete girdiğim zaman internet paketinizin açılmadığına dair herhangi bir bilgi mesajı gelmedi.

Beni uyarması gerekirdi ondan dolayı on dakikalık internet için 80.0 TL sadece internete girdiğim için fatura yansıtmışlar.Normal fatura üzerindeki paramın iade edilmesini istiyorum gerekenin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Bilgilendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Osman E.
  09 Ekim
  16:33

  Avea bundan sonra bedava konuştursa yine almam

 • 12 Mart
  16:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Şubat
  10:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş