Avea UYAP'tan Aylardır Mesaj Geliyor.

Mustafa Ş. |

Abone olmadığım halde birileri telefon numaramı sisteme işletmiş aylardır alakasız 100'lerce mesaj aldım. Bu mesajların tanesinin 1 TL'ye yakın ücreti olduğunu yeni öğrendim. Aylarca faturama haksız yere abone olmadığım halde ücret alınmış öğrendiğimde Avea müşteri hizmetlerini aradım bana Adalet Bakanlığı'na dilekçe yaz düzelt diyorlar böyle saçmalık olmaz.İsyan ediyorum dilekçe verdim yanlışlığı düzelttim. Peki benden haksız yere alınan paralar ne olacak ben birilerinin hatasının ceremesini çekmek zorunda mıyım?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mayıs
  09:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Mayıs
  12:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş