Avea Usulsüz Üyelik Ücreti Alma!

Sedat A. |

Avea hattıma daha önce Pixofun dan indirmiş olduğum siteden ücret kesi yapıldı.bu karşılık Avea müşteri hizmetlerinde üyeliğimi iptal ettirdim ve telefonumdan bu uygulamayı kaldırdım.Aradan geçen 1.5 ay sonra hattımda internet ve mobil ağ açık olmamasına rağmen 2 tl haksız bir ücret kesildi.

Avea müşteri hizmetlerini aradığımda üyeliğimin olmadığını ve telefonumda olmayan uygulamadan dolayı ücret kesildiğini ifade ederek beni telefonumu teknik servise göndermem gerektiği hakkında boş bir yönlendirmeye çalışıyor.Telefonumda bu uygulama yok mobil veri aktarımı yok ve benden haksız yere bu ücreti kesiyor üstüne yüzüme telefonu kapama cüretini gösteriyor. Konu için ücret talebi ve özür bekliyorum.

Etiketler :

Personel İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mart
  15:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Şubat
  14:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş