Avea Usulsüz Ücretlendirme!

Onur Ş. |

10.000+1.000 sms paketine üyeydim. Ay sonunda 2 gün içerisinde kontör yüklemediğiniz takdirde paketiniz iptal olacaktır diye bir mesaj aldım. 1 hafta kontör yüklemedim iptal olsun diye sonra kontör yükleyeceğim zaman online işlemler merkezinden de kontrol ettiğim zaman üyeliğimin iptal olduğunu gördüm ve kontör yükledim.

Kontör yükledikten sonra 10 TL'mi bu sms paketine kesti. Müşteri hizmetlerini başka bir Avea faturalı hattından aradığımda bunun üzerinden işlem yapılamadığını illa ki kendi faturasız hattımdan veya sabit hattan aramam gerektiği söylendi ki bu da anlamsız. 500'ü aradığımda 60 kuruş kesilecektir denildi ve kendi hattımdan aradım konuşma sonunda 3.51 TL'mi kestiler.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Çağrı Merkezi Ücreti Görüşme Fatura Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  15:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz14.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Ağustos
  13:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş