Avea Usulsüz İşlemlere Göz Yumuyor!

Hanife Yiğit A. |

Sosyal paylaşım sitesinden yapılan bir yönlendirmeye tıkladığımda kullanım onayı istenmiş ancak herhangi bir ücret bilgisi telaffuz edilmemiştir. Buna rağmen işlem sonrasında Avea hattımdan bir kesinti yapıldığı mesajı hattıma gelmiştir, Avea bu usulsüz işlere alet olmamalıdır. Bu durumda yasal yollara başvuru hakkım doğmaktadır. Acilen bu yanlışlığın giderilmesi gerekmektedir.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  08:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Ekim
  16:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş