Avea Usulsuz Hat İşlemleri Hakkında!

Özge Öz K. |

Yaklaşık 10-11 yıldır Avea müşterisiyim ve bu süre boyunca tek bir numara kullandım. Kendi kimliğimle kendi adıma aldığım bu numarayı öncelikle bir başkasının ismini sormak suretiyle bir sürü kişi aradı. Hep yanlışlık olduğunu düşündüm. Sonra internet üzerinden işlem yaptığımda yine bana sorulan o ismi görünce bir usulsüzlük olduğunu anladım. Bir Avea bayiisine gittiğimde numaranın benim adıma olmadığını gördüm. Halbuki bizzat seçmiştim numarayı. Şimdi başkasının adına göründüğü için hiçbir işlem yapamıyorum.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Numara/Hat Taşıma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Eylül
  15:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.09.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Eylül
  10:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş