Avea Usulsüz Fatura Kesiyor.

Aytekin K. |

Tüm faturalarımı ödeyip iptal ettirdiğim hattıma 1 ay sonra tekrar fatura çıkarıldı. Herhangi bir kullanım açıklaması yapılmadı. Hattı kullanmadığımı ama yinede bu parayı ödemek zorunda olduğum söylendi.

Etiketler :

Abonelik İptal Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aytekin K.
  05 Ağustos
  17:51

  buraya müşteri memnuniyeti içn çözüldü nediyor ama parayı ödemeye mecbursun diyorlar hiç bişey çözülmedi.bide böle rahatlıkla yapılacak hiç bişi yok eşşek gibi ödeyeceksin vari konuşuyorlar.elimden geldiğince herkesi aveadan taşyorum suana kadar 10 12 kadar kişiyi aveadan ayırdım ve buna devam edicem.

 • 25 Temmuz
  14:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Temmuz
  12:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş