Avea Üsküdar Merkezde Çekmiyor ve Yıllardır İyileştirme Çalışması Yapıyoruz Diyerek Geçiştiriliyor.

Feyza S. |

Birçok odamda çekmiyor. Kışın bile balkonda konuşuyoruz. Sitede Avea'nın sadece Üsküdar'daki çekimiyle ilgili şikayetlere cevap hep aynı: iyileştirme çalışması yapılıyor. Bir umutla kontratı da yeniliyoruz. Kontrat bitince kapatmaya karar verdim. Faturamdan düşük ücret teklif ettiler. Şikayet kaydı oluşturuldu. Şikayet kaydının cevabı da: İyileştirilme çalışması yapılıyor:) iyileşen bir şey varsa; Avea'nın kendi lehine faturalarından başka bir şey değil. Hattımı kapattıracağım, ayrıca hattımın çekim performansının incelenip, bir konuşmada defalarca kapanan ve ses kesilen konuşmaların tespit edilip böyle bir hizmetin ederi neyse hesaplanmasını ve tabi ki geri ödenmesini istiyorum.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  09:09

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Temmuz
  17:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş