Avea Ürün İadesi Sorunu!

Ali Y. |

10 haziran 2013 tarihinde Kahramanmaraş Avea bayisinden 0 505 337 ** ** numaralı hattına tanımlı Nokia Lumia 520 cep telefonu aldık. Ancak Avea yetkilisi hiçbir açıklama ve tanıtım yapmadan telefonu bize verdi telefonun Windows 8 formatın da kullanımı çok zor bir telefon olduğunu ve sim kartının da takılamayacak kadar küçük olduğunu fark ettik. 11 Haziran 2013 günü telefonun iade edilerek yerine Avea Touch telefonunu almak isteğimizde ise telefonun kampanya kapsamında verilmesi nedeni ile iadesinin mümkün olmadığını belirttiler aynı gün akşam Avea müşteri hizmetleri ile yapılan telefon görüşmesinde aynı gerekçe ile telefonun iade edilemeyeceğini söylediler.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Eylül
  13:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Haziran
  10:45

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş