23 Şubat 2015

Avea Ulaşmayan Evrak!

Telefonuma aşağıdaki gibi bir mesaj geldi;
Avea değerli müşterimiz, bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu kararınca ulaşmayan evrakı olan hatlar kapatılacaktır. Hattınız, ulaşmayan evrakı nedeniyle 20 Mart Cuma günü aramalara kapanacak, 1 Nisan'da iptal olacaktır. Hattınızı kullanmaya devam edebilmeniz için kimliğinizle Avea İletişim Merkezlerine gelerek abonelik sözleşmesi doldurmanız yeterlidir.

Gelen mesaja atfen, ben zamanında kimlik fotokopimi verdim sözleşmemi yaptım imzamı atım ve
hattı aldım 1 küsur yıl aradan sonra benden tekrar evrak istiyorlar. Nasıl
bir iş ahlakıdır bu? Neden evrak'ımı bulup ilgili mercilere göndermek yerine değerli zamanımı çalmaya çalışıyorlar anlamadım.

Mehmet 3.383 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 20 Mart 2015

    Not: Konu çözümü hakkında tüketici. Btk.gov.tr nin büyük katkısı olmuştur. Çözümünde sıkıntı yaşadığınız konuları tüketici. Btk.gov.tr adresinden dile getirmenizi tavsiye ederim.

  • Mehmet 15 Mart 2015

    Problemim çözülmüştür. Extradan evrak getirmedim. Avea ile alakalı problemlerinizin çözümü için izlemeniz gereken yol Avea online işlem merkezine girip tüketici şikayetleri kısmından probleminizi dile getirmektir.

  • Mehmet 25 Şubat 2015

    Gördüğüm kadarı ile Avea bu ve benzeri platformda bulunan sorunlara rakipleri gibi çözüm üretmek yerine değerli müşterilerini kale alıp cevap bile vermiyor. Bence bu çok yanlış bir tutum olmakla birlikte firmanın kalitesini zedelemektir. Luzumu üzerine tüketici aynı konuyu tüketici. Btk.gov.tr üzerinden dile getirdim bakalım netice ne olacak.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön