Fasih G. Teşekkür Mesajı

14/10/2014 tarihi itibariyle saat 17.26'da konuyla ilgili olarak AVEA müşteri hizmetleri tarafından arandım ve sorunum giderildi, yetkililere teşekkür ederim.

Avea Ulaşılamayan Müşteri Temsilcisi!

Fasih G. |

Bundan iki gün önce bir sorunu görüşmek için Avea müşteri temsilcisi ile görüşmek için 444 0 500'ü aradım. Ama aradığıma arayacağıma bin pişman oldum. Bana yarım saat boyunca şu rakamı tuşla, bu rakamı tuşla diye pösteki saydırdılar. Kimseye ulaşamadım ve sorunumu da halledemedim. Müşteri kaybetmenin en kolay yolu onu adam yerine koymamaktır. En kısa zamanda operatörümü değiştireceğim. Halbuki reklamlarda ne kadar da nazik ve saygılı görünüyorsunuz. İnsanları kandırmak size yakışıyor mu?

Etiketler :

Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ekim
  17:37

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Fasih G.
  14 Ekim
  17:32

  14/10/2014 tarihi itibariyle saat 17.26'da konuyla ilgili olarak AVEA müşteri hizmetleri tarafından arandım ve sorunum giderildi, yetkililere teşekkür ederim.

 • 14 Ekim
  10:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş