Avea Uçuk Fatura!

Nihat T. |

Yeni aldığım akıllı cep telefonumla wi-fi üzerinden internete giriyorum fakat nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde Avea'nın paketsiz internet kullanımını gerçekleştirmişim. Şimdi dikkatli okuyun. Tam 47 mb internet kullandığım için bana 74 TL fatura artı diğer kullanımlarla birlikte toplam 108 TL fatura yansıtmışlar.

Bu nasıl bir adalet ben evimde sınırsız internete 40 TL ödüyorum.. Bunlar bana 45 mb için 75 TL yansıtıyorlar. Müşteri temsilcilerini arıyorum bağlanana kadar 1 saat geçiyor. Çıkan kişi bu beni aşar o beni aşar hiç bir soruna çare bulamıyorlar. Bu nasıl adalet anlamadım. Sabahtan akşama kadar şöyle reklam böyle reklam.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Erişim İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  09:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Ağustos
  15:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş