Avea Ücrette İade Yapılacağını Söyleyip Yapmadı!

Onur Ö. |

Avea'nın benden durduk yere fazladan aldığı SMS paket ücretinin, müşteri hizmetleriyle görüşmem sonucu ödeneceği söylenmişti. Mart 2014 ayı içerisindeki son görüşmemizde, 10 TL civarındaki SMS paketi ücreti iadesi nedeniyle ilk faturamda düşük olarak ödeyeceğim belirtildi. Buna rağmen son Nisan, Mayıs ve Haziran ayındaki faturalarımı indirim olmadan ödedim. Firmayla ilgili Mayıs ayında da şikayet yazısında bulundum, ancak dönüş yapmadılar. Temmuz ayıyla ilgili fatura ödememde bunun dikkate alınmasını ve tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.

Etiketler :

Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  11:13

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Temmuz
  08:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş