Avea Ücretlendirme Periyodunda Değişiklik Yapmış!

Gülhanım K. |

Temmuzda Avea faturasız hatta geçtim. Seç 250 paketini ikinci kez kullanıyorum. İlk kullandığımdan farklı olduğunu gördüm. İlk kullandığımda dakikalar saniye olarak eksiliyordu. Yani 1 saniye konuşsam 1 saniye gidiyordu. Şimdi ise 60 saniye olarak eksiliyor. Örnek:16 dakika 11 saniye konuştum.17 dakikam gitti. Neden ?Ben bu tarifeyi sırf saniye bazlı düştüğü için aldım.

İlk kullandığımda o şekilde düştüğü halde şimdi ne değişti de 60 saniye olarak düşüyor. Lütfen artık insanları yanıltmaktan vazgeçin. Neyse onu yazında bari bizde ona göre alalım tarifeyi. Lütfen buna bir çözüm getirmenizi diliyorum.

Etiketler :

Görüşme Fatura Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  11:05

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Eylül
  12:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş