Avea Ücret Kesintisi.

Aysun Koçak D. |

İcralık. Mobi Avea vasıtasıyla uyarmadan 56 TL'mi aldı. Aradım Avea'yı bizim yapacağımız bir şey yok diyorlar. Herhangi bir uyarı bile gelmeden direk hattımdan kesildi. Müşteri hizmetleri yanıltıldığımı ve yapacak bir şey olmadığını ödemem gerektiğini söylüyor. İşlem bugün oldu aynı gün aradım. Nasıl iptal edilemez. Operatörüm böyle bir durum için uyarısız ücret alınmasına nasıl müsaade eder. Ücretin faturama yansıtılmamasını rica ediyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aysun Koçak D.
  06 Ekim
  17:03

  İcralık. Mobi Avea vasıtasıyla uyarmadan 56 TL'mi aldı. Aradım Avea'yı bizim yapacağımız bir şey yok diyorlar. Herhangi bir uyarı bile gelmeden direk hattımdan kesildi. Müşteri hizmetleri dolandırıldığımı ve yapacak bişey olmadığını ödemem gerektiğini söylüyor. İşlem bgn oldu aynı gün aradım. Nasıl iptal edilemez. Operatörüm böyle bir durum için uyarısız ücret alınmasına nasi müsaade eder. Ücretin faturama yansıtılmamasını rica ediyorum.

 • 06 Ekim
  08:46

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Ekim
  10:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş