Avea Ücret İadesi!

Altay D. |

15.04.2013 tarihinde A-**1870 sıra nolu fatura ile İzmir Avea Y*** İletişim' den 35**** IMEI nolu Sony Xperia Z marka telefonu satın aldım. 11 Haziran 2013 tarihinde AN1015181 İş emri ile cihazı onarım için Teleservice' e verdim. 20. iş günü sonunda cihazımın değişimi sağlanamadı. Yeni cihazın geliş tarihi de belli değil.

Gelse bile gelecek cihaz arızalandığında aynı gün yapılmak ya da yenisiyle değiştirilmek zorunda. Zira 20 iş gününü daha baştan doldurdular. Yasal sürede onarım ya da değişim gerçekleştirilemediği için Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 4. ve 13. maddeleri uyarınca ücret iadesi istediğimi Y*** Bilişim' e bildirdim. Sonuç: Kavga için dükkana çağırma!

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  13:20

  Sayın Yetkili,

  Müşterimize konu hakkında gerekli bilgilendirmenin yer aldığı elektronik posta gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Altay D.
  13 Temmuz
  12:40

  Sadece cevap veriyorlar şikayetlere, çözüm yok.

 • Altay D.
  10 Temmuz
  15:10

  Sırf cevap vermek için değildir umarım cevabınız. Atla deve değil; fatura belli, servis giriş tarihi belli, 20 işgününde tamamlanamadığı belli. Yarın Tüketici Mahkemesine başvuracağım, bekle bekle nereye kadar?

 • 09 Temmuz
  17:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş