Avea Tüm Paketlerimi Silmiş!

Kutay H. |

Geçen yıl tarife değişikliği yaparken Avea Müşteri Hizmetlerinin yaptığı yanlış beyanlar yüzünden sorun yaşamıştım. Tarifenin 1. yılı dolduktan sonra yine benzer problemlerle karşılaştım. Seç beğen al kamu tarifesindeydim, 12 aylık taahhüdün sonlanırken taahhüt sonucunda bana verilen 300 dakikanın biteceği mesajı gönderildi. Bu normaldi çünkü hediye paket 12 ay geçerliydi.

Ancak taahhüt bittikten sonra online işlemlerden kontrol ettiğimde gördüm ki hediye paket değil tüm paketler silinmiş. Taahhüt bu tarifeyi 12 ay içinde değiştiremeyeceğime dairdi. Ama Avea 12 ay biter bitmez tüm paketleri bildirmeksizin silmiş. Müşteri hizmetlerine defalarca aradım hep 48 saat içinde dönüleceği söylendi ama dönülmedi.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  13:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Ağustos
  18:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş