Avea Tüm Kontörümü Yedi.

Neslihan A. |

Avea'dan nefret ediyorum çekmez, kontör alırsın güncelleme sorunu yaşar tüm kontörlerini yer, hiç memnun değilim. Kontör aldım bir dk içinde tüm kontörümü yedi güncellemek istedim müsait değilmiş zaten çalışanları desen ayrı bir dert. Bu sorun giderilmezse arkadaşlarını vazgeçirmek için ne mümkünse yapacağım. Şimdiden potansiyel olan akrabalarım benim bu sorun yüzünden vazgeçtiler bile. 25 TL'nin telafi edilmesini istiyorum en yakın zamanda telafi istiyorum.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Temmuz
  15:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Neslihan A.
  25 Temmuz
  13:46

  Avea'dan nefret ediyorum. Çekme sorunu, kontör yüklediğimde sürekli güncelleme istemesi, ve yüklediğimde tüm lirayı anında tüketmesi ve ilk fırsatta değişeceğim artı Avea ya geçmeye çalışan tüm eş dost akrabası uyaracağım ve vazgeçireceğim tabi kapalıyken arayan kişiler içinde ücret istemesi

 • 23 Temmuz
  09:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş