Avea TL'mi Kesti.

Eda B. |

Şikayeti yazmaya karar vermeden önce Avea'dan fazlasıyla çektiğimi belirtmek isterim. Geçmişte kalan yanlışlarınızı da geride bırakıyorum yok sayıyorum ama bu ay ki olanlar gerçekten yetti. Faturasız hattıma 45 TL yükledim. Devlete ödenen vergi, hatırlatılmayan fi tarihinden yaptığım 150 dk çalışan paketinin hattıma lira yükler yüklemez çekmesi. Avea'nın Aria olduğu dönemden kalma müşterilerindenim. Yaklaşık 10 yıllık müşterisiyim. Evet son zamanlarda yaptığın hiçbir tarife verdiğin hiçbir hizmet biz faturasızlar için uygun değildi. Herhalde bağlılıktan ötürü diyorum ki; bu ay seninle geçirdiğimiz son dakikalar, son sms'ler, son gb'lar Avea.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  11:32

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.01.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 27 Ocak
  14:48

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş