Avea TL'lerim Kesiliyor!

Merve D. |

3000 sms + 300 mb internet paketimin yenilenmesini bekliyordum ve mevcut bakiyem 13 liraydı. Saat gece 12 yi geçtikten sonra paketim yenilendi ve 1 liram kaldı. Fakat o kalan 1 tl, internet paketimin olmasına rağmen internete bağlandığımda kesildi ve bakiyem bitince daha yeni yenilenen paketimi kullanamadım.

Sonrasında arkadaşım 1 tl gönderdi bana ve ondan da bir miktar kesildi. şu an 17 kuruşum var. Ve öyle bir şey ki hattımda tl olmadığı zaman sms ve internet paketimden yararlanamıyorum. Bu kesilmelerin sebebi nedir? İletişime geçerseniz sevinirim!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  17:51

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.06.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Haziran
  10:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş