Nurcan B. Teşekkür Mesajı

Sonuçlanması uzun sürse de tl\'lerim kontür yüklememle geri geldi, hiç umudum yoktu ama oldu. Çok Teşekkür ederim.

Avea TL'lerim Gitti!

Nurcan B. |

Bugün saat 12'den sonra TL'lerim gitti. Paketim hemen yenilenmesi için TL yüklemesi yapmıştım ve bana hep paketinizin süresi bitti diye mesaj qelirdi ona göre kendimi ayarlardım ve de hep gece 1-2 gibi paketim yenilenirdi. Bugün gelmedi o mesaj ve saat 00.00 dan sonra birden 3 saniye içinde 10 tlm gitti yenilenmesi gerekirken TL'lerim çekildi. TL'lerimi tekrar talep ediyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurcan B.
  13 Aralık
  01:14

  Sonuçlanması uzun sürse de tl\'lerim kontür yüklememle geri geldi, hiç umudum yoktu ama oldu. Çok Teşekkür ederim.

 • 11 Ekim
  14:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Ekim
  10:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş