Ceylan D. Teşekkür Mesajı

Kredim 7 saat sonra hattıma yüklendi. Teşekkürler.

Avea TL Yükleme Sorunu..

Ceylan D. |

10.08.2015 tarihinde 09:20'de Halkbank internet şubesi aracılığıyla satın aldığım 30 TL kredi hattıma yüklenmedi. Bankadaki bakiyemden 30 TL düşüş olmasına rağmen, kredi hattıma ulaşmadı. Avea müşteri hizmetlerine ulaşmak istediğimde ise konuşmanın ücretlendirileceği bilgisi veriliyor ve bakiyem olmadığı için beni kredi yüklemeye yönlendiriyor. Hattıma yüklediğim krediler tarafıma ulaşmazken bu nasıl olacak gerçekten merak ediyorum. Müşteri hizmetlerine konuyla ilgili mail attım, yakın zamanda dönüş bekliyorum.

Etiketler :

TL Yükleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ağustos
  13:04

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Ceylan D.
  10 Ağustos
  16:05

  Kredim 7 saat sonra hattıma yüklendi. Teşekkürler.

 • 10 Ağustos
  14:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş