Avea TL Yükledim Gelmiyor!

Hüseyin A. |

21.04.2014 tarihinde saat 17,00'de Vakıfbank aracılığı ile internetten telefonuma 30 tl yükleme işlemi yaptım. Ancak tl yüklemem hattıma halen yüklenmedi. Vakıfbank'ı aradım ''bizim açımızdan bir sorun yok, ödeme gerçekleştirilmiş'' dendi.

Avea müşteri hizmetlerini aradım, dekontu fakslamam istendi. peki Avea'nın yapmış olduğu hatayı niye ben düzeltmek zorunda kalıyorum? Ayrıca Avea'da bu bilgi yok mu eğer varsa arayıp bulmak mı zor geliyor. Bu sitede baktım aynı sorun bu hafta içinde oldukça sık. Sitede sorun varsa sorun çözülene kadar niye geçici durdurulmuyor insanlar mağdur ediliyor?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Online TL Yükleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Nisan
  10:09

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Nisan
  09:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş