08 Mayıs 2013

Avea TL Yükledim Gelmedi!

20TL'lik parça kontör yükledim ama gelmedi. Yüklediğim yere sorduğumda, sistemde gönderilmiş olarak gözüktüğünü, Avea ile konuşmamı söylediler. İnanmadığım için bende baktım ama gönderilmiş gözüküyor, hatta saati bile yazıyordu.

Avea müşteri hizmetlerini aramaya çalıştım, nasıl olduysa 3 kere meşgul çaldı, 4.de arayabildim. Onda da tam müşteri temsilcisine bağlanırken, kapandı ve buradan da 5TL gitti. (Bu da paralıymış).
Başka bir telefondan arayıp, ulaşabildiğimde benden belge fakslamamı istediler. Halbuki parça kontör de öyle bir şey yok.

Batuhan 192 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 13.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön