Avea TL Yükledim Ama Gelmedi!

Ali Çağrı P. |

21 Mayıs 2013 tarihinde hattıma 2 kere 25 TL yükledim, 1'i geldi, ancak kredi kartı ekstreme baktığımda 2 kere 25 TL kesilmiş. Avea müşteri hizmetlerini aradım ve onlara ekstreyi fakslamamı söylediler. İstediklerini yaptım. 4-5 gün sonra Avea'yı aramam için mesaj gönderdiler. Aradım ve müşteri hizmetleri bana ekstrenin gelmediğini ve tekrar göndermemi söyledi.

Zaten ben ilk gönderdiğimde tüm işlemler 8 TL tuttu. Şimdi benden bir kere daha göndermemi istiyorlar, o da 8 TL tutacak, üstelik onun da ulaşacağı meçhul! Hadi ulaştı ve 25 TL'mi geri aldım. Peki 25 TL'mi geri almak için harcadığım neredeyse bir o kadar masrafımı kim verecek bana? Verecek misin Avea 25 TL + 16 TL masraf= 41 TL'mi?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Online TL Yükleme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Kasım
  13:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.08.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Ali Çağrı P.
  02 Ağustos
  18:09

  yine işleminiz başlatıldı diye bir mesaj geldi, aradım, benden dekont istediler ancak banka bana alışverişler için dekont vermiyor. tekrar aradım müşteri hizmetlerini, söyledim dekont vermiyorlar diye, görevli benden ısrarla dekont istiyor, ben 100 kere 'banka dekont vermiyor' dediysem o da benden 100 kere dekont istedi. yoksa bir işlem yapamıyoruz dedi. ne yapıcam yani hiçbirşey yapmayıp 25 TL boşa mı gidecek?

 • 02 Ağustos
  13:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş