Avea TL Yüklediğim Halde TL Yükleyin Diye Mesaj Geliyor!

Sinan B. |

Avea hattıma TL yüklemesi yaptım. Arama yaptığım zaman telefonunuza TL yükleyin mesajı geliyor. 500'de arayamıyorum. Online işlemlerden destek formu doldurdum ama bugün tatil galiba onlara ne ses var ne seda. Acil işim olsa ne olacaktı?

Etiketler :

Bilgilendirme Online TL Yükleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  10:06

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Sinan B.
  10 Eylül
  23:18

  500 ü arayabilsem yada web sitenizde bir muhattap bulabilsem buraya yazmazdım. başka bi hat üzerinden çözdüm işimi ancak 3 tl harcadım boş yere. benim gibi kim bilir kaç kişi var ;)

 • 10 Eylül
  08:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş