Avea TL Bakiyemden Bilgim Dışında 12 TL Düşüm Yapıldı!

Gökhan S. |

Avea hattıma TL yükledikten kısa süre sonra hattımı kontrol ettiğimde hattımda olması gereken bakiyeden 12 TL eksik bakiyem olduğunu gördüm.

Müşteri hizmetlerini aradığımda konuyla ilgili ücretin içerik üyelik ücreti olduğunu iletti. Fakat ben hiçbir yere üye olmadım bilgim dışında üye olduğumu veya üye olmadan ücretinin kesilmesinden dolayı şikayetçiyim.

Konuyla ilgili mağduriyetimin acil olarak giderilmesini giderilmezse hattımı başka bir operatöre taşıyacağımı ve konuyla ilgili şikayetimi gerekli mercilere ileteceğimi belirtirim

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Aralık
  16:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Gökhan S.
  09 Kasım
  16:56

  Bilgim dışımda üye yapıp 12 tl mi aldılar dedikleri tek şey üye olduğum . Peki nasıl olmuşum varmı bir mesajım veya ses kaydım . Böylemi kar ediyor bu kurum diğer operatörlerden ucuz olmasınjn sebebi bu mu ?

 • 06 Kasım
  15:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş