Avea Tivibu Aboneliği!

Huseyin D. |

Ben kendime ve eşime Avea cihaz kampanyasından telefon aldım. 3 ay ücretsiz Tivibu aboneliği verdiler. 3 ay sonra (8 ayda) ikimizinde hattına mesaj geldi iptal için şu numaraya iptal yazın mesaj gönderin diye. Bizde yazdık gönderdik.

Avea Tivibu üyeliğiniz bulunmamaktadır diye mesaj geldi. Ama ne hikmetse benim iptal olmuş eşiminki olmamış. 1 ay sonra eşimin faturasına ücret yansıdı. Müşteri hizmetlerini aradım. Önce bana mesaj ile iptal olmaz bizi aramanız lazımdı diye yanıltmaya çalıştılar. Ancak benim aboneliğimin mesajla iptal olduğu eşiminkinin olmadığını söyledim. Bu seferde eşiniz mesaj göndermemiş ondan iptal olmamış dediler. Eşimin hangi tarihlerde mesaj gönderdiği bilgisini verdim. Halen gelişme yok...

Etiketler :

Kampanya/Promosyon Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Huseyin D.
  13 Ekim
  11:59

  Halen bir gelişme yok ne incelemeymiş anlamadım.

 • 06 Ekim
  08:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Ekim
  11:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş