Avea Telsiz Kullanım Ücreti!

Tuba D. |

Ben Avea kullanıcısıyım.Daha önce şikayet maili atmıştım ve atmaya devam edeceğim.Bugün süper karma paketine üye olmak için hattıma 20 TL yükledim ancak yükler yüklemez hattımdan telsiz ücreti 1.3 TL kesildi ve hattımda 18.70 TL kaldı.Bana ise kesilmeden önce değil, para kesildikten sonra bilgi mesajı veriliyor.

Ben her kontör yüklediğimde telsiz ücreti kesildiği için ikinci kez kontör yüklemek zorunda kalıyorum. Belli ki amaç zaten bu insanları bu şekilde yanıltıp tekrar kontör almalarını sağlamak.Kontör yüklediğim Avea bayisi ise yardımcı olmak yerine başından atıyor.Bu mu Avea operatörünün hizmeti.Nerede reklamlarda bağırıp göz boyadığınız hizmetler?hizmeti beceremiyorsunuz.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Bilgilendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  14:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Haziran
  09:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.